Hayali Dünya | Mim


Hey millet, ben geldim!
Gelmişken de güzel bir mimle geldim ❤
Ben epey zevk alarak cevapladım soruları, umuyorum ki sizler de okurken en az ben kadar zevk alırsınız ❤
Bu mim'i sevgili Gonca’nın Dünyasından yani Goncik kuşumda gördüm, neden ben de yapmayayım değil mi?
Geçelim sorulara;
1- Gitmek istediğiniz bir hayali dünya var mı? Varsa neresi olsun isterdiniz?

♠ Aslında çok yer var. Fantastik dünyaya adım atmayı çok isterdim misal, ya da kendi hayal dünyamın kapıları benim için açılsa da oraya girsem. Güzel bir yer olduğunu ben biliyorum ama sizlere de anlatabilirim :-)

2- Sevdiğiniz bir dizide veya filmde bir karakter olsaydınız hangisi karakter olmak istediniz? -illa dizi veya film olmak zorunda değil karakteri kendiniz de yaratabilirsiniz-

♠ The Originals dizisinde olmayı isterdim ben. Davina olmak isterdim. Bir düşünsenize, Klaus Mikaelson gibi köken vampirini bile dize getirmiş bir diğer köken vampiri olan Kol Mikaelson ile de aşk yaşamış bir cadı! Gel de sevme bu kadını. Ben o olmak isterdim.

3- Bu sefer de sevdiğiniz roman veya masal kitaplarından birinin karakteri olacaksınız. Hangisi olmak isterdiniz?

♠ Benim için yeri hep farklı olan bir masal var. Çocukluğumdan beridir en sevdiğim masaldır da kendisi. Gerçek güzelliğin iç güzellik olduğunu yüze vuran bir masal bu. Güzel ve Çirkin masalının Bella’sı olmak isterdim. Hem ortak yanımızda var, ikimiz de kitaplara aşığız. Ve ikimizde de bir çirkin sevme potansiyeli var.

4- Gerçek hayatta başka biri olarak doğmak gibi bir şansınız var -kendiniz olamazsınız başkası olmak zorundasınız- kim olarak doğmak istediniz?

♠ Bu zor bir soru. Herkes kendine göre iyi ve kötü olabiliyor. En iyi dediğimiz kişi bile yeri geliyor kötü olabiliyor? Kimin yerinde olurdum diye düşününce bir fikir gelmedi aklıma. Ben kendimden başkası olmazdım sanırım. İşte kaka bir hayat yaşıyoruz zaten, başkası olup farklı bir hayat sürmek fikir olarak cazip gelse de pratikte öyle olmazdı. Ben, benden başka kimse olmak istemezdim. Ben, ben olamayacaksam hiç kimse olmak istemem.

Ve sanırım mim sonuna geldik.
Buraya kadar gelip okuduğunuz için teşekkür ederim ❤
Birilerini etiketleyerek sınırlandırılmak yerine gören herkesin katılmasını bekliyorum ✋

Bana ulaşmak için 👇
wattpad : sonsayfasihayat
instagram : sonsayfasihayat
twitter : sonsayfasihayat

2 yorum:

  1. Mimi zevkle okudum canım. Ama ben hiç bulaşmayayım. Görüşmek üzere. İmza dendenak.

    YanıtlaSil