Aşka Rehin - Sümeyye Akarçay || Kitap Tanıtımı


Optimum Kitap'tan çıkan güzel kitap!Kitabın Yazar: Sümeyye Akarçay 
Yayınevi: Optmum Kitap
Sayfa Sayısı: 608
Yayın Yılı: 2014

Arka Kapak Yazısı


"Aşk perdenin arkasına saklanmış güçlü bir ışıktır. Perdeyi çekince gözlerin kamaşır." 
Bir yanda platonik bir âşık, diğer yanda aşkı arayan bir kız! Betül asla aşık olamayacağını düşünüyordu. Beklenmedik bir zamanda Tolga ile yakınlaşmaları, kalbinin ona oynadığı en büyük oyundu. Hayatının oyununu düğün günü bozarak gözlerindeki perdeyi kaldırır.

Burak, dört senedir içinde büyüttüğü aşkını usulca yüreğinde yaşamış, hiç kimsenin bilmesine izin vermemiştir. Sevdiği kişinin, hayatını değiştiren patronunun biricik kız kardeşi olması, birçok açıdan sorundur. 

-Yıllardır ağabeylik yaptığı kıza böyle güzel duygular besleyebilir mi? 
-Ona dokunmadan bu kadar güçlü karşılıksız sevebilir mi? 
-Aşk, platonik olmaktan çıkıp sevdiğini haykırabilecek midir?
(Tanıtım Bülteninden)
   
  “O kadar öfkeli ki duvarı yumruğuyla iki yandan çukurlaştırdı. Çok üzülüyor, ben odadan cıkarken ağlıyordu.”Ömer kadına bakarken çok göstermediği gamzeli gülüşünü yollayıp kapıya kadar eşlik etti.


“O bir âşık! Körkütük hem de... Sarhoşken bile aşkına inanet edemeyecek kadar kara sevdalı...” Kadının gözleri doldu bu sefer kendi kaderine ağlıyordu.


“Böyle adamlar hala var mı?”Duyguların kaosunda bu şarkı de nereden çıkmıştı? Kapatmak üzere puslu gözlerinin arasından düğmeyi ararken o sözlere denk geldi.
"Acıyor, acıyor, acıyor
Her yolu denedim, bitmiyor
Kalbimin ortasına bıraktığın aşkını, batıyor."Rehine Serisi:
1 Rehine
2. Aşka Rehin
3. Hayata Rehin (Yazılmakta <3)

2 yorum:

  1. Ya kapak canımı sıktı biraz.Oradaki adamın duruşu insana o kadar itici geliyor ki.Ya da ben öyle hissettim.Bilemem. :/ Ama konusu güzel. :)

    YanıtlaSil
  2. Kitaptaki konuya uyumlu bir kapak olduğundan beni pek rahatsız etmemişti kapak :D Bence olmuş dediğim bir kapak oldu Aşka Rehin :D
    Ehe okuynca sizde en az ben kadar seversiniz ;)

    YanıtlaSil