Sandra Brown - Yarınlar İçin || Kitap YorumuKitabın Yazarı: Sandra Brown
Orijinal İsim:  Texas! Lucky (Texas! Tyler Family Saga, #1)
Çeviri: Asena Güzel
Yayınevi: İlayda
Sayfa Sayısı: 324
Yayın Yılı: 2010
Arka Kapak Yazısı

Arzularınız sizi nereye sürükler?
Asi ve çapkın Lucky Tyler'in peşinde koştuğu kadın çok tehlikeli ve ulaşılmaz olmasına rağmen, Lucky onu elde etmekte ısrarcıdır. Karizmatik ve kadınlara karşı çok hassas olan Lucky, adını da bu özelliklerinden almış fakat bunların yanında asiliği ve dik başlılığı ailede de sivrilmesine neden olmuştur. Bir gece tesadüfen kavga ettiği bu gizemli kadınla yakınlaşır ve ertesi gün muhtemelen hatırlamayacakları şeyler paylaşırlar. Fakat bir anda ortadan kadın bir anda ortadan kayboluverir. Lucky ısrarcıdır ve bu güzel kadının peşini bırakmaz, hatta bu kadın için sevdiklerinden vazgeçmeyi bile göze alacaktır.

New York Times'ın en çok satan yazarlar listesinin bir numarasında yer alan Sandra Brown'un sevilen aşk hikayesi... Ancak Brown'ın kaleminden çıkabilecek bir destan. Hayran kalacağınız bir roman.
"Gizemin ve romantizmin ustasından bir klasik daha."
People
"Bestseller yazarı Brown, romantizmi tüm güzelliğiyle satırlara döküyor."
Publishers Weekly
"Sandra Brown çağdaş romantizmin ustası ve bu tarzı çok güzel bir şekilde yaşatıyor."

Booklist
"Muhteşem yeteneğini bu romanda da gösteren Sandra Brown romantizmi doruk noktalarına ulaştırcak."
Romantic TimesTarih 30 Mart 2014'de bir durum paylaşmışım ben. "Teksas Üçlemesi ile kalbimi fetheden Sandra hatunun diğer kitaplarını bulup okumalıyım!"

Ve belkide bu kitabı beşinci okuyuşumdur. Kitabın yorumunu yapmak, kısmet, bu güne 25 Ocak 2015'e nasipmiş.

Her şey Tyler ailesinin ortanca, uçarı oğluyla başladı. Adeta Yunan Tanrı'larından bozma bu sarışın afetin bir bar taburesinde içkisini yudumlarken süpermen olup sarkıntılığa uğrayan hatunu kurtarmasıyla başladı. Upuzun yorumumu yapmadan önce ana fikrimi dile getireyim!
Yahu arkadaş nerede yetişir bu adamlar? Nerede varlar, nasıl bulunabilirler bunlar!
Ne yapayım da bundan, bunlardan bulayım!
Sonra niye ayrılıklar var, niye bize bakmıyor diyor adamlar.
Ayy ben bu 'Şanslı' Tyler'e bittim!

Lucky bir akşam içmek için gittiği mekanda bar taburesine tünemiş şekilde kendini dinlerken arkasından gelen seslerle rahatsız olur. Küçük Alvin denen dev ile onun arkadaşı Jack Ed bir kadını rahatsız etmektedirler. Ve bu durumdan rahatsız olan kadın değildir, Lucky de son derece rahatsız olmuştur. Taburesinden inip olaya müdahale ederken başına gelecek belalardan habersizdi. sonrasında işler durum değiştirip işin içinden çıkılmaz bir hal aldı!
duruma müdahale edip kavgaya karıştığı, kadını kurtardığı bir de dayak yediğini hesaba katarsak kadından bir teşekkür beklerken öfkeyle yanan yeşil gözlerdeki düşmanlık Lucky'i şaşkına uğratdı. sonrasında kadına kızıp peşine takıldı.
Aslında niyeti kadını baştan çıkarmak değildi ya da o öyle sanıyordu ama oldu bir şeyler. Uyku sersemi durumlar değişirken hayat ona belalarla süslü bir yol çizip başına çorap örmekteydi!
Kitaba bayıldım!
Bayıldım ki en az beş kez okudum. abartmıyorum, Sandra'nın bu kitabı bir harika dostum!
Kitabı okumayanlara şiddetle önerirken serinin tamamını tavsiye ediyorum. Okuyun arkadaşım, pişman olmazsınız!Kitaba Puanım:Tyler Family Saga serisi sırasıyla:
1.Yarınlar İçin ( Texas! Lucky)
2. Hep Aşk Vardı (Texas! Chase)
3. Aşk Bir Ayrılık Ötede (Texas! Sage)

0 yorum:

Yorum Gönder