Selvi Atıcı - "Kimliksiz" Bir Rüya Gerçek Olursa!

Bir Rüya!
size bir rüya anlatmak istiyorum; gerçek olmasını uzun zamandır istediğim bir rüya.
Günün birinde bir hikaye ile hayatım değişti. Hani bir anda sihirli bir değnek dokunur ya insana ve o değneğin getirisindeki sihir bulaşır ruhuna.. Hah işte! Tam da öyle idi Selvi Atıcı "Neden" hikayesi ile tanışalı. Beni benden alan bu kalemin bu duygu yüklü satırların müptelası oldum. Daha sonra diğer kurgularına gömülüp sömürdüm her birini ama içerinden biri - Tamam! Kayıp Şehir serisindeki sonradan inşallah kitap olmasını umduğum GİTME'de ki Mirza hayatımın aşkı! Kabul! - Kimliksiz beni benden aldı, götürdü. Deryal ile kavuşmamız biraz zahmetli olsam da kitap olmasını ne çok istemiş hatta yazarım Selvi Atıcı'ya mesajlar atıp tacizde bile bulunmuştum!

Ve şimdi gerçek oldu tüm dileklerim!
Hemde ellerimin altında duruyor; kanlı ve canlı.

aslında bu rüya ile beraber birçok rüyam daha var kitap olmasını istediklerim ama şimdilik biri gerçekleşir de Çatlak Nuriyat sevinçten uçmaz ve tadını çıkarmaz mı? Çıkarır efenim bal gibi çıkarır ;)

*  *  *

Kitabı çok istediğimi ve yazarı ne denli çok sevdiğimi bilen kitap kardeşim nami değer Mürücüğüüüm yani 
Münevver Latifoğlu'nun hediyesi ile "Kimsiksiz" bir başka sevilesi!
Kuzucum seni çok seviyorum ve hediyen için çoook teşekkür ederim! Seviliyorsunuz hatunnn ;)

Uzun lafın kısası, ben bu kitabı hatta ve hatta yazarın kalemine aşığım! Okuyacak, okuyacak ve okuyacağım. Hiç bıkmadan!
Sizlere de tavsiyem kitabı okumanız!!!

*  *  *

Ve Kitabımız :Selvi Atıcı - Kimliksiz


"Seni sevmekten nasıl vazgeçebilirim ki? Ben geçsem bile kalbim vazgeçmez..."

Deryal Yiğit, nam-ı diğer Kimliksiz... Kirli geçmişiyle, acımasızlığıyla, kadınlara değer vermeyişiyle bilinen karanlık bir adam... Garip takıntıları ve sadece kendine sakladığı sırlarıyla kendi çöplüğünden yarattığı krallığında hükümdarlığını süren Deryal'in hayatına Burcu bomba gibi düşmüştü. 

Burcu, Deryal'in yeni takıntısı mı, yoksa hayatının yörüngesini tamamen değiştirebilecek olan tek kadın mıydı? Sırları ve çözemediği sorunlarıyla Deryal'in hayatına girmek zorunda kalan Burcu, omuzlarına binen tonlarca yükün arasında aşkı kaldırabilecek miydi?
*  *  *

Kitabımızdan alıntı?
ah evet onlarda var ;)Burcu, Deryalsiz; Deryal burcusuz olmuyormuş... Gerçek aşk der susatrım gençlik.. Ben kitabımı okumaya gidiyorum, haydi! Hepimize keyifli okumalar ;)


Yazara ulaşım için: S.S. Atıcı Okurları

0 yorum:

Yorum Gönder