Kâğıttan Kalpler - Courtney Walsh || Kitap Tanıtımı

Kitap Adı: Kâğıttan Kalpler
Özgün Adı: Paper Hearts
Yazar: Courtney Walsh
Çeviri: Buse Barış
Editör: Yasemin Büte
Yayınevi: Arkadya Yayınları
Sayfa Sayısı: 456

Belki de yok olan hayaliniz sizi mutluluğa götürecektir…

Otuz yaşına girmek üzereyseniz, tek dünyanız küçük bir kitabeviyse ve aşk denen o üç harfli sözcük sizde sadece acı bir tat bırakıyorsa, hazırlıklı olun, çünkü dünyanız daha da altüst olmak üzere…

Tıpkı Âşıklar Parkı kasabasının daimi bekârı Abigail Pressman’ın olduğu gibi. Hiç ummadığı bir şekilde eline geçen bir mektup zarfının içinden çıkanlar onu bir peri masalına sürükleyecektir. Bunlar gizemli bir çifte ait olan, üzerlerinde aşk sözcükleri yazan kâğıttan kalplerdir. Abigail, gerçekten hiçbir çıkar gözetmeksizin birbirlerini seven bu çiftin kim olduğunu öğrenmeye karar verir.

Ancak yeni dükkân sahibinin gelmesiyle birlikte kitabevinin kapatılması gerçeğiyle karşı karşıya kalınca tamamen hayal kırıklığına uğrar. Bir yandan notları yazan çifti bulmaya çalışan Abigail, aşka karşı duruşunu değiştirip hayallerine ve kalbine sahip çıkabilecek midir?

###


Arkadya kitaplarının genel özelliği arasında konusunun ilgi çekiciliğiyle beraber görsel olarak da insanın ruhunu okşuyor. Ve ben bu kitabı deli gibi merak etmekteyim. O benim olmalı ^_^


2 yorum:

  1. yorum gayet hoş olmuş fikir sahibi oldum

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Kitabın arka kapak yazısı bu, henüz alıp okumadım ama alıp okumayı istediğim bir kitap. Okuduktan sonra yorumumu paylaşacağım :))

      Sil